Er zijn phishingmails in omloop die uit naam van TransIP worden verstuurd. Twijfel je over de echtheid van een e-mail van TransIP, klik dan niet op linkjes en neem contact met ons op via je controlepaneel of via support@transip.nl. Lees meer over phishing in onze Knowledge Base: https://www.transip.nl/knowledgebase/artikel/205-wat-is-phishing/
Hulpartikel overzicht

Hulpartikel

DirectAdmin License has expired

De foutmelding 'License has expired' kan zich soms voordoen op een VPS met DirectAdmin na het terugplaatsen van een back-up of snapshot, of na een update op de betreffende VPS. De oplossing is gelukkig relatief eenvoudig. Voer de volgende commando's uit via command-line als root-gebruiker of met sudo-rechten:

cd /usr/local/directadmin/scripts 
./getLicense.sh auto
systemctl restart directadmin

In sommige gevallen, voornamelijk oudere installaties, kan het nodig zijn om na afloop ook Custombuild te updaten:

/usr/local/directadmin/custombuild/build update_da

Als de 'License has expired'-melding samen gaat met een recente wijziging in DirectAdmin's licentie-, of updatesysteem , dan is het bijna altijd nodig om eerst DirectAdmin te updaten met het commando:

/usr/local/directadmin/scripts/getDA.sh current

 

Mocht je aan de hand van dit artikel nog vragen hebben, aarzel dan niet om onze supportafdeling te benaderen. Je kunt ons bereiken via de knop 'Neem contact op' onderaan deze pagina.

Wil je dit artikel met andere gebruikers bespreken, laat dan vooral een bericht achter onder 'Reacties'.

 

Heb je ook een goed idee?

Stuur jouw idee in! Met genoeg stemmen komt jouw idee op onze wishlist!

Heeft dit artikel je geholpen?

Maak een account aan of log in om een beoordeling achter te laten.

Reacties

Maak een account aan of log in om een reactie te plaatsen.

0
creabis31 9 maart 2023 (#9616)

Ik kom op de cs1c.mailpass.nl niet meer in DirectAdmin. Ik krijg de melding Missing license data.

Hebben jullie License info voor mij of kunnen jullie dit oplossen? https://cs1c.mailpass.nl:2222

0
Matthijs van Beek Admin 28 januari 2022 (#7388)

@wepsaid, Bedankt voor je feedback! DirectAdmin heeft inderdaad recent een wijziging doorgevoerd waardoor tegenwoordig de license key hash, of de auto mode gebruikt moet worden. Wij passen onze documentatie en mail template daarop aan (auto heeft uiteraard de voorkeur).

0
wepsaid 26 januari 2022 (#7334)

Bij het uitvoeren van het GetLicense-script, kreeg ik de volgende melding:

Usage:
./getLicense.sh <LK_hash>

Ik kon blijkbaar geen ID en IP opgeven. Toen ik op de plek van <LK_hash> 'auto' invulde, lukte het wel.

Kom je er niet uit?

Ontvang persoonlijke hulp van onze supporters

Neem contact op