Als in je account een postbus staat, dan moet het bestellen van een NL domein in drie stappen. Dat zou ik graag makkelijker zien. Dit komt omdat je een NL domein niet op een postbus mag registeren.
Hoe gaat het nu:
- Je registreert via de website het domein op je account
- Je krijgt een e-mail dat de registratie is mislukt vanwege je postbus
- Je wilt de contactgegevens aanpassen, maar je kan hier niet de voornaam en achternaam van de houder opgeven. Je kiest dus voor "Opnieuw met andere houder" zodat je daar je postbus kan aanpassen
- Je krijgt opnieuw een e-mail dat de registratie is mislukt vanwege je postbus
- Je kiest nu voor "Opnieuw met andere contacten" en nu kan je wel de gegevens aanpassen (omdat de voor- en achternaam al ingevuld is)
- Succes
Ik zou het fijn vinden als ik in mijn account per TLD de contactgegevens kan opgeven die ik wil gebruiken bij de registratie van een domein. Alternatief zou zijn dat ik bij het bestelproces al gegevens kan kopiëren van een ander domein.