Er zijn phishingmails in omloop die uit naam van TransIP worden verstuurd. Twijfel je over de echtheid van een e-mail van TransIP, klik dan niet op linkjes en neem contact met ons op via je controlepaneel of via support@transip.nl. Lees meer over phishing in onze Knowledge Base: https://www.transip.nl/knowledgebase/artikel/205-wat-is-phishing/
Hulpartikel overzicht

Hulpartikel

cPanel naar Plesk of DirectAdmin migreren

Op 1 september 2019 heeft cPanel een wijziging in hun licentiemodel doorgevoerd, waarbij licentiekosten worden berekend op basis van het aantal cPanel-accounts op een cPanel/WHM server. Deze wijziging wordt voor cPanel-installaties bij TransIP pas op 1 januari 2020 doorgevoerd.

Vanwege deze licentiewijziging, wil je misschien je cPanel/WHM-VPS verhuizen naar een Plesk- of DirectAdmin-VPS. Beide partijen hebben hier handleidingen voor beschikbaar die je vindt op:


 

Mocht je aan de hand van dit artikel nog vragen hebben, aarzel dan niet om onze supportafdeling te benaderen. Je kunt hen bereiken via de knop 'Neem contact op' onderaan deze pagina.

Wil je dit artikel met andere gebruikers bespreken, laat dan vooral een bericht achter onder 'Reacties'.

Heb je ook een goed idee?

Stuur jouw idee in! Met genoeg stemmen komt jouw idee op onze wishlist!

Heeft dit artikel je geholpen?

Maak een account aan of log in om een beoordeling achter te laten.

Reacties

Maak een account aan of log in om een reactie te plaatsen.

Kom je er niet uit?

Ontvang persoonlijke hulp van onze supporters

Neem contact op